Bytové doplnky a dekorácie

V našej kategórií Bytové doplnky a dekorácie nakúpite tovar už od 1.39 €. K najčastejšie kupovaným patrí Lanaform Aroma difuzér Bali 50 ml a EMOS Lighting D3AC01 LED vianočná nano reťaz strieborná 10 m vonkajšia aj vnútorná studená biela časovač, ale aj Budík minutka digitální TP202. Zákazníci dobre hodnotia najmä MODOM nahrievací vankúš s čerešňovými kôstkami 20 x 30 cm SJH 598 V akcií kúpite aktuálne produkt Nuk EL miska se 2 víčky a přísavkou 10255192 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj MMP MEDOVKA 314 g Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Slovakia Trend Difúzer Bolsius True Glow, rastlinný vosk, vôňa zimnej dreviny, 45 ml. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Bytové doplnky a dekorácie a budete naozaj spokojní.

Budík minutka digitální TP202

Digitálna kuchynská minútka pre použitie v každej kuchyni. Kuchynská minútka má funkciu odpočítavanie času alebo možno nastaviť stopky. Na zadnej strane má minútka magnet pre jednoduché uchytenie.

VICKS VUL 505

Ultrazvukový osobný zvlhčovač VICKS VUL. Zmierňuje príznaky chrípky, pomáha pri problémoch suchej nosovej sliznice, podráždených očiach. Vlhkosť v miestnosti sa ním môže zvýšiť na optimálnych 40 -...

GS Aroma Difuzér Mini svetlé drevo

difuzér je skutočne veľmi užitočný a praktický nástroj pre vylepšenie prostredia vo vašej domácnosti. Jeho schopnosť rozptyľovať éterické oleje do vzduchu prináša viacero výhod a prínosov:

Glade by Brise Relaxing Zen 70 g

Radi si doprajete príjemnú večernú atmosféru? K tomu vám pomôže sviečka GLADE Decor. Po zapálení navodí uvoľňujúcu a relaxačnú atmosféru. Vydrží horieť až 30 hodín.

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: