Filmy, knihy, hry

V našej kategórií Filmy, knihy, hry nakúpite tovar už od 0.99 €. K najčastejšie kupovaným patrí AZ Samolepiace bločky 360° 76x76mm ružové a FiliBabba Pexeso severské zvieratká, ale aj EMOS | P3400 | LED svietidlo na čítanie 10 lm AAA. Zákazníci dobre hodnotia najmä Sáček do školy - sovičky - 30x40 cm V akcií kúpite aktuálne produkt Matchstick Monkey: Colours K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Židle pro Štefana - Martin Šmaus Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani STICKN-HOPAX Samolepiaci bloček mini 51x51mm žltý mix. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Filmy, knihy, hry a budete naozaj spokojní.

Matchstick Monkey: Colours

Krásna farebná knižka pre najmenších v štýle leporela, ideálna na výučbu o farbách, ako aj na rozvoj koordinácie rúk a očí a predbežného písania.

Židle pro Štefana - Martin Šmaus

Vhodné riešenie pre rozmiešavanie proteínových nápojov, kaší, palaciniek, pudingov, ak obsah kvapaliny nepresiahne 400 ml. Na šejkri sú vyznačené mierky pre 100 ml, 200 ml, 300 ml, 400ml a 500ml...

Waboba Sink or Drink sada na hranie

Hrajte zvisle, aby ste ušetrili miesto! Sink or Drink sa ľahko zavesí na zadnú stranu dverí (háčiky sú súčasťou balenia), auta alebo akýmkoľvek iným spôsobom, môžete byť kreatívni.