Bývanie a doplnky

V našej kategórií Bývanie a doplnky nakúpite tovar už od 1.19 €. K najčastejšie kupovaným patrí CHICCO 09830.20 a Bolsius Aromatic Diffuser Magnolia vonná stébla 45 ml, ale aj Klups so zásuvkou 120x60 cm Iwo White. Zákazníci dobre hodnotia najmä T TOMI BIO Muslin Towel osuška Bunny 100 x 120 cm 1 ks V akcií kúpite aktuálne produkt Vileda 173334 K najlacnejším, no zároveň najlepšie hodnoteným patrí aj Bellatex Sada kúpeľňových predložiek Micro sivá 60 x 100 cm / 60 x 50 cm Zaujímate sa o najpredávanejšie kúsky? Potom neprehliadnite ani Lamart LTSS2212. Neváhajte a nakúpte kvalitné a cenovo výhodné produkty z kategórie Bývanie a doplnky a budete naozaj spokojní.

CHICCO 09830.20

Nočné svetielko Macko je kamarát dieťaťa, ktorý v noci jemne rozsvieti detskú izbičku a pripraví tak atmosféru ako stvorenú pre oddych.

Vileda 173334

Poťah, ktorý len tak neprepálite. Jeho povrch nevykazuje známky opotrebovania a napomáha k dlhšiemu príjemnému žehleniu.

MASON CASH 29 cm

Misa na cesto z britskej kameniny. Veľká misa sivej farby s motívom líšky, Ø 29 cm, objemom 4 litre. Novinka 2021 z vydarenej "zvieratkovej" kolekcie In the forest / V lese.

BENAB BonVitality

Komfortný ortopedický partnerský matrac s vysoko kvalitnej studenej peny s profiláciou. Matrac je tvorený kombináciou kvalitných HR studených pien, vystužením jadra komfortnou PUR penou a prírodnou...

MOSH Camper Vonkajšie Sedátko Modrá

Podložka na sedenie Mosh Kamper je vďaka nepoškriabateľnému vodeodolnému poťahu ideálnym spoločníkom pre akékoľvek outdoorové aktivity a cestovanie. Kamper vďaka unikátnemu skladaciemu dizajnu...

Ak chcete vidieť viac produktov, zvoľte ďalšiu stranu: